×

Registration

Profile Informations

Login Datas

or login

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

Şartlar ve amp; Koşullar

            

www.ccamakina.com ürününe hoş geldiniz!
www.ccamakina.com kullanım şartlarının ve koşullarının tümü ve bu sözleşmede yer alan tüm hizmetler ("Sözleşme") özetlenmiştir.
Siteye erişmek, göz atmak veya başka bir şekilde kullanmak, tüm şartlar ve koşulları kabul ettiğinizi gösterir. Lütfen devam etmeden önce bu sözleşmeyi dikkatli bir şekilde okuyun. Ccamakina.com, bu web sitesinin tüm şart ve koşullarını istediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar.
Bu Anlaşma uyarınca, bu web sitesinde satın alınan mal ve hizmetlerin ödeme işleme hizmetleri türüne bağlı olarak mal ve hizmet satın almak için kullanılan ödeme yöntemi. Bu şartlar, yasa hükümleri ihtilafı göz önüne alınmaksızın AB hukuku tarafından yönetilecektir.

Ccamakina.com bu beyannameyi yasa kapsamında açıklama hakkını saklı tutar ve bu beyanı istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.

                         

Sipariş Kabul

            

Lütfen kabul edemeyeceğimiz ve iptal edeceğimiz belirli siparişlerin olabileceğini unutmayın.
Satın alma işlemi gerçekleştirdiğinizde, Ccamakina.com adresinden size ait zarar aktarma riskinin Siparişinizi taşıyıcıya teslim ettiğimiz an. Siparişinizin üçüncü taraf nakliyesi sırasında ilgili tüm yükümlülükleri ve riskleri üstleneceksiniz.
Herhangi bir ürün almadıysanız, lütfen bizimle iletişime geçin ve bazı ayrıntıları onayladıktan sonra sipariş ettiğiniz ürünü tekrar göndereceğiz.

                                  

Yorumlar ve Yorumlar

            

İşbu Anlaşmada veya sitede aksi belirtilmedikçe, bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla fikir, bilgi, teknik, soru, yorum, yorum da dahil olmak üzere, adresine gönderdiğiniz veya göndereceğiniz her şey. ve öneri (toplu olarak "Gönderimler") gizli olmayan ve gayri resmi olarak kabul edilecek ve göndererek veya göndererek, (ve yazarlık hakkı gibi ahlaki hakları hariç olmak üzere) giriş ve onunla ilgili tüm IP haklarını geri alınamaz bir şekilde lisanslamayı kabul edersiniz. Ccamakina.com ücretsiz ve telifsiz kullanım haklarına sahip olacak.
Sahte bir e-posta adresi kullanamazsınız, kendinizden başka biri gibi davranamazsınız. aksi halde, Ccamakina.com adlı kullanıcıyı veya herhangi bir Gönderim veya İçeriğin kaynağıyla ilgili üçüncü tarafları yanlış yönlendirirsiniz. Ccamakina.com, herhangi bir nedenle herhangi bir Gönderimi (yorumlar veya yorumlar dahil) kaldırmak veya düzenlemekle yükümlü değildir.
Tüm metin, grafikler, fotoğraflar veya diğer resimler, düğme simgeleri, ses klipleri, Ccamakina.com web sitesinde bulunan logolar, sloganlar, ticari isimler veya kelime yazılımları ve diğer içerikler (topluca "İçerik"), yalnızca Ccamakina.com veya uygun içerik tedarikçilerine aittir. Açıkça verilmeyen tüm haklar, tarafından saklıdır. İhlaller, kanunun tamamına kadar yargılanacak.

                         

Bağlantılar

            

Bu site, üçüncü taraflarca sahip olunan ve işletilen İnternet'teki diğer sitelere bağlantılar içerebilir. Ccamakina.com uygulamasının böyle bir sitede veya bu sitenin içinde yer alan veya bu sitenin içeriğinden sorumlu olmadığını kabul edersiniz.